KONST / Litografier / Litografi 5268660
*
nr 526 8660
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Pierre Olofsson, 84/260 52x42
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 maj 2008
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/5 14:03:38
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Läs mer om Pierre Olofsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pierre olofsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3384 Träsnitt
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:13
*
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Läs mer om Pierre Olofsson
nr 526 8660
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Pierre Olofsson, 84/260 52x42
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 maj 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/5 14:03:38 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk mÃ¥lare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.Läs mer om Pierre Olofsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pierre olofsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3384 Träsnitt
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:13